* * *
дивлюсь по “еспресо” події у донецьку-слов’янську-крамоторську-горлівці-маріуполі, підняття якогось триколору під гімн совка і не можу збагнути суті, того, що коєцця. проте, читаючи новини, переглядаючи ці стріми з я починаю розуміти почуття народу донбасу-криму-xyйзнакого щодо новин і трансляцій з майдану.
хочецця реально йoбнyти з танка по цій кодлі
все ніби один-в-один: злочинна влада, захоплення адмінбудівель, барикади, молотови, “міліціязнародом” і т.д.

заколот
фото з tуzhdеn.uа

проте ж – наскільки це все відрізняєцця одне від одного!
і головна відмінність нмд та, що на майдані все відбувалось під українськими прапорами, а відтак – у інтересах України, а на криму та на “домбасі”-харкові все проходить під іноземними прапорами, а відтак – і у зовсім не українських інтересах
цієї ночі члени РБ ООН фактично заявили, що розуміють, що відбуваєцця на сході України, хто мутить там воду і вони не заперечують проти жорсткого наведення порядку.

заколот-ікони
фото з tуzhdеn.uа

тому – блаженних тіток з іконами, виставлених у перших рядах, змити водометами, далі усім, хто за барикадами і у приміщеннях дати п’ять хвилин на збори: скласти зброю і вийти з піднятими руками, а ні – то, оскльки заручників там немає, а захГопники всі озброєні, при невиконанні вимог – ліквідувати.
не розумію, що заважає вирішити проблему, а тому навіть я вже починаю сумніватись у можливостях нинішнього керівництваCompare OoMA vs Vonage Voice Quality

Advertisements