* * *

Директор “Мистецького Арсеналу” Наталя Заболотна , куратор однієї великої виставки, яка нині має відкриватись під “свято-точної-дати-хрещення”, чесно зізналася, що особисто знищила картину із назвою “Коліївщина: страшний суд”.
“Можна вважати, що це мій власний перформанс. Я не шкодую про те, що зробила. Я висловлююся проти зухвалості деяких художників”, – заявила вона. “Виставка Велике і Величне повинна викликати гордість за державу, в якій ми живемо, гордість за те, що у нас є такі художники, роботи яких буде виставлено в рамках проекту. Не можна лаяти батьківщину, як не можна лаяти матір. Все, що сказано проти батьківщини, я вважаю аморальним”, – додала Заболотна.
Похвально, звісно. І пафосно.

Тепер нехай вона це саме спробує пояснити нардепу Калєснічєнку і ще 147-ми довбодятлам, котрі навчились ставити підписи під різними гімнозакликами.
Тоді, можливо, вона виправдає своє високе призначення.

Gerard_David_012
Gerard David. König Kambyses und der Richter Sisamnes (Detail), 1498. Musée Communal, Brügge

Це – права панель картини XV ст. художника Герарда Давида “Суд Камбіса”, що зберігаєцця у Муніципальному художньому музеї м. Брюгге. На цій катині зображено процес луплення шкіри з продажного судді.
Ой, як негарно і непатріотично!

Оригінал запису і коментарі також на LiveInternet.ru

Advertisements