* * *
Новий альбом A Little Sugar талановитої джазової вокалістки Роберти Донней (Roberta Donnay) та її ансамблю The Prohibition Mob Band був випущений лейблом Motéma 13 листопада минулого року. Цією збіркою її автори запрошують здійснити подорож у середину двадцятих років минулого століття, у часи сухого закону, гангстерських розборок і, звісно, старого джазу того часу.
Ще 2008 року великим успіхом ознаменувався альбом джазових стандартів Роберти Донней What’s Your Story, створений у співпраці зі знаменитим продюсером Орріном Кіпньюзом. Нову роботу Роберта присвячує відомим співачкам 20-х років, яких вважає справжніми героїнями. Донней також зізнається, що зростала на музиці Луїса Армстронга, Біллі Холідей і «Рапсодії у стилі блюз» Гершвіна, завжди захоплювалася кіногероїнями Мей Вест. Вивчаючи історію джазу, вона робила для себе все нові й нові відкриття: Біллі Холідей привела її до Бессі Сміт, а та, у свою чергу, – до Ма Рейні. Репертуар 20-х років і склав основу її нової роботи.
Для Роберти Донней цей альбом – вже сьомий. Вона народилася у Вашингтоні і починала свою музичну кар’єру в акустичному фолк-дуеті, де вона співала і грала на гітарі. Пізніше, переїхавши до Сан-Франциско, Роберта почала працювати у сфері традиційного джазу, виступала з Dick Oxtot’s Golden Age Jazz Band, Tom Keats and his Tom Kats, а потім – з репертуаром з власних пісень – почала сольну кар’єру. У житті Роберта, як і Гербі Генкок, є прихильником буддизму.

Roberta Donnay & The Prohibition Mob Band – A Little Sugar (2012)

Roberta Donnay & The Prohibition Mob Band - A Little Sugar (2012) Виконавець: Roberta Donnay & The Prohibition Mob Band
Назва альбому: A Little Sugar
Дата виходу: 13 листопада 2012
Жанр: Jazz / Vocal Jazz
Якість: Mp3
Бітрейт: 320kbps / 44.1kHz / Joint-Stereo
Загальний час: 51:04 хв
Розмір: 116 MB
Label: Motéma Music


Tracklist:

01. Oh Papa
02. You Got to Swing and Sway
03. Mama’s Gone, Goodbye
04. Say It Isn’t So
05. I’ve Got a Feeling I’m Falling
06. One Monkey Don’t Stop No Show
07. Rocking Chair
08. (Tropical) Heatwave
09. You Go to My Head
10. Sugar Blues
11. You’ve Been a Good Ole Wagon
12. (I Want a Little) Sugar in My Bowl
13. Empty Bed Blues