* * *
Madeleine Peyroux (Мадлен Піру) – американська джазова співачка, композитор, гітаристка. Народилася в місті Афіни (Джорджія, США) у 1974 році. Через 6 років її родина переїхала до Брукліну, а після розлучення батьків у 87-му, Мадлен разом з матір’ю їдуть у Париж. Піру почала співати у віці п’ятнадцяти років, після того, як відкрила для себе мистецтво вуличних музикантів у Латинському кварталі Парижа. Незабаром вона кинула школу, а потім і пішла з дому. У шістнадцять Мадлен приєдналася до групи The Lost Wandering Blues and Jazz Band і протягом двох років гастролювала по Європі.
“Єдине, що є важливим – так це пісня” – говорить сама Мадлен. Це переконання разом зі своєрідним голосом, провели джазову співачку шляхом від з заробляння грошей на вулицях Парижу до всесвітнього визнання.
Манера співачки перегукуєцця зі старою класикою і сучасними мелодіями подібними до композицій Леонарда Коена і The Beatles, проте вона зарекомендував себе своєрідними і незвичайними інтерпретаціями, проникливим виконанням і незмінно бездоганним вибором матеріалу.
Новий альбом Мадлен, що має назву The Blue Room демонструє можливості і неймовірний талант співачки у “мікшуванні” та інтерпретації пам’яток музичної спадщини (Joni Mitchell, Walter Becker, Tracy Chapman, Herbie Hancock) у співробітництві з давнім продюсером Піру Ларрі Клейном
У результаті виходить складний альбом, який є просто “переходом”, а плавно сплавляє музичні стилі разом, щоб створити вже зовсім інший, новий звук.

Madeleine Peyroux – The Blue Room (2013)

Madeleine Peyroux - The Blue Room (2013) Виконавець: Madeleine Peyroux
Назва альбому: The Blue Room
Рік виходу: 2013
Жанр: Vocal Jazz
Якість: 320 kbps | FLAC
Розмір: 105 МВ | 283 MB
Загальний час: 46:24 хв
Label: Decca


Tracklist:

1. Take These Chains
2. Bye Bye Love
3. Changing All Those Changes
4. Born to Lose
5. Guilty
6. Bird On The Wire
7. I Cant Stop Loving You
8. Gentle On My Mind
9. You Dont Know Me
10. Desperadoes Under the Eaves
11. I Love You So Much It Hurts

Ознайомитись з альбомом можна тут>>>