Чи можна пробачити ворога? Бог простить! Наше завдання організувати їх зустріч.
Нічого особистого, це – просто бізнес.
Все, скоєне тобою, до тебе ж і повернецця.

Ну і класична класика:
You can get more with a kind word and a gun than you can with a kind word alone. / За допомогою доброго слова і пістолета ви можете домогтися набагато більшого, аніж тільки одним добрим словом.
(ц) Аль Капоне

Al Capone_2

Alphonse Gabriel «Al» Capone
1899

Аль Капоне був досить непересічною персоною в історії США. Загальні факти з його бурхливої біографії відомі багатьом.

Як і багатьом, мабуть відомо з кінематографу, що у американців не прийнято прати білизну вдома, а у чисельних пральнях, оскільки їх дуже багато і ціни у них доволі невисокі. Цій традиції Америка завдячує скромному торговцеві старовинними меблями Альфонсо Капоне. Оскільки гангстеру важко було витрачати отримані незаконним шляхом гроші під пильною увагою спецслужб, він створив величезну мережу пралень з дуже низькими цінами. Було важко простежити справжню кількість клієнтів, тому у цьому випадку можна було записати практично будь-які доходи. Звідси пішов вислів «відмивати гроші».

Аль Капоне став прототипом багатьох художніх творів та кінофільмів. А ще, можливо, мало кому відомо, що відома пісня «Hotel California» рок-групи Eagles присвячена готелю, яким володів саме Аль Капоне.

Якось, під час перебування у в’язниці Алькатрац, Капоне, який умів грати на банджо та мандоліні, записав пісню «Madonna Mia» та зробив її аранжування. Аж у квітні 2009 року ноти і текст пісні були виставлені на аукціон і продані за $65,000. Якийсь Rich Larsen з CaponeFanClub.com, фан-сайту присвяченого Аль Капоне, заново дозволив відкрити пісню після більш ніж 70 років від її створення. Він зібрав групу музикантів і вокаліста та записав трек, який був випущений на компакт-диску у травні 2009 року вперше в історії.

Послухайте її
Al Capone Madonna Mia while in Alcatraz

Advertisements