* * *

Love is stronger than pride

I want to cook you a soup that warms your soul

(ц) Sade Adu

Sade Adu_54

1959

Шаде – надзвичайно чуттєва і одночасно сильна жінка. Колись у неї було невеличке ательє мод і бути співачкою вона зовсім не збиралася, проте її запросили до музичного колективу з умовою, що вона побуде вокалісткою до тих пір, поки їй не знайдуть заміну. Але робити цього не довелося, Шаде зрозуміла, що кращої для неї справ, аніж музика їй не знайти. Вона почала складати пісні і брати уроки вокалу.

Сьогодні вона святкує день народження як солістка всесвітньо відомої британської групи Sade, що носить її ім’я та складається з музикантів Стюарта Метьюмена, Пола Спенсера Денмена, Ендрю Хейлі і єдиної вокалістки групи – власне Шаде Аду. Музика Sade має еклектичний характер, поєднуючи у собі елементи напрямків соул, джазу, ритм-н-блюзу, фанку і софт-року. Група дебютувала у 1984 році і мала великий комерційний успіх у 1980-х, 1990-х і в 2000-х роках у всьому світі.
Будь-який з альбомів Шаде наповнений сексуальною, красивою і привабливою музикою, з не менш чарівним вокалом співачки. Її хочецця слухати знову і знову…
То ж привітаємо вокалістку, музиканта і автора, що має такий неповторний і незабутній голос)


Sade – Love Is Found

Sade – King Of Sorrow

Sade – Smooth Operator

Sade – The Best Of Sade