– Ви малюєте? – запитали у героїні Ави Ґарднер у фільмі “Сніги Кіліманджаро” Сінтії Ґрін.
– Ні, – похитала головою вона.
– Ліпите?
– Ні.
– Так чим же ви займаєтеся?
– Просто намагаюся бути щасливою.

Ava Gardner_07
1922

Чоловіки вмирали заради неї, вона вмирала заради своїх обранців, повна вогню і темпераменту.

Всього Ава Ґарднер зіграла у кіно більше шести десятків ролей. Це були найрізноманітніші героїні, але майже всіх їх об’єднувала невдоволеність і неспокійний норов. Вона знімалася у кіно досить довго, органічно перейшовши до вікових ролей, не втрачаючи привабливості навіть у старості.

Її особисте життя – бурхливі шлюборозлучні процеси і судові розгляди були відомі публіці так само добре, як і її ролі. Про все це широко писала преса, підігріваючи ще більший глядацький інтерес до красуні-кінозірки. Вона була одружена тричі: за кіноактором Міккі Руні, зіркою Голлівуду 40-х, за музикантом Арті Шоу, проте лише офіційний шлюб з з кіноактором і співаком Френком Синатрою з 1951 по 1957 рік Ава пронесла у своєму серці протягом усього свого життя.

Невеликий фотоальбом>>> однієї з найяскравіших зірок Голлівуду 40-х/50-х років минулого сторіччя, номінанта премії «Оскар», котра увійшла до переліку найбільших кінозірок у історії Голлівуду, власниці «обличчя ангела і тіла богині», яку часто називають однією з найкрасивіших актрис XX століття.

Advertisements