Черговий раз френдстрічка принесла нові пости, серед яких, на жаль, все менше стає чогось вартісного на увагу, проте сьогодні відписався мшф і як завжди – у точку і про актуальне. Свій пост він присвятив питанню про тюнинг жіночого тіла. Він вважає, що будь-який тюнинг тіла є гарним лише тоді, коли він здається природним, неявним і не кидаєцця у вічі. А коли у жінки все відразу: і нарощене волосся, і накладні вії, і підтягнуте обличчя, і відформатований ніс, і губи в стилі “мене вкусила оса”, і силіконові кулі грудей, і накладні нігті, і штучний загар – це не може не насторожити. І з Антоном важко не погодитись.

Чоловіки так влаштовані – їм постійно потрібно мірятися членами. “У мене найкрутіша тачка! У мене найнавороченіша яхта! А у мене – найпрокачаніша тьолочка!
Агов, дівчата, ви що, дійсно готові відформатувати себе у ляльку із секс-шопа, щоб прийняти участь у цій грі на правах однієї з фішок? Якщо так, то вперед, не буду намагатися вас зупинити. Багатьом чоловікам це дійсно сподобається, стверджує А.Фрідлянд у своєму есеї ікона силікона.

І я з ним черговий раз цілком згоден.

Advertisements