Новий альбом справжнього яскравого циганського jazz manouche –

http://www.yapfiles.ru/show/485986/3cfedf42e6f94a51dfbebfa7353436c5.mp3.html

Думаю, що жоден інший сучасний гітарист не опанував у такій мірі і з такою глибиною циганський свінг і джаз, як Joscho Stephan. Також впевнений, що брати Ферре і Джанго Рейнхардт розділили б цю думку.

Joscho Stephan володіє приголомшливою технікою соло, справжнім звуком, тонким відчуттям гармонії і ритму, що дозволило йому завоювати собі відмінну міжнародну репутацію виконавця. У такому стилі як gypsy swing, він як ніхто інший вміє і зберегти художні коріння цього стилю, і привнести від себе багато нового. За свою кар’єру Joscho Stephan встиг випустити більше десятка компакт-дисків та DVD з творчими варіаціями тем циганського джазу і своїми унікальними інтерпретаціями циганського свінгу. Його репутація новатора жанру продовжує зміцнюватися.

Gypsy Meets The Klezmer

З.І. Джаз-мануш (jazz manouche, Hot Club jazz, циганський свінг і джаз) як музичний напрямок з’явився, коли французькі музиканти брати Рейнхарти за циганською традицією інтерпретували модний музичний стиль на рідний манер, це помітно відрізнялось від музичної манери східноєвропейських циган.

З.З.І. Про наш вітчизняний Hot Club jazz є дещо ТУТ>>> і ТУТ>>>

Advertisements