Сьогодні вдало натрапив на кілька нових гарних альбомів, котрі зробили мій вечір.

00

Перша моя обновка – новий альбом прекрасної американської джазової виконавиці Kai Brant – The Way You Look Tonight, у котрому вона представляє своє бачення старих добрих музичних стандартів сцени і екрану, деяких з найбільш відомих класичних пісень, написаних раніше. співачка з легкістю вдихає нове життя у ці прекрасні малодії і виконує ці стандарти саме так, як вони і мають звучати, що викликає почуття дивного комфорту.
альбом відрізняєцця особливим шармом, що приховуєцця у його аранжуваннях, а витончений фортепіанний супровід ще більше насичує звучання і робить музику альбому не просто фоном для вокалу Kai Brant, але невід’ємною його частиною.

Tracklist:

http://www.yapfiles.ru/show/480047/63c83d5b70a58845a5727f92922dd165.mp3.html

Друга новинка – це мої улюбленці Gare Du Nord зі своїм першим концертним альбомом за всю їхню сторію – «Lifesexy. Live In Holland», який був записаний під час цьогорічного великого концертного туру.

Gare

Прекрасним музикантам Франсуа Інка (Francois Inca) і Дінан Ланс (Dinant Lance ака The Doctor) у 2000 році прийшла ідея об’єднається під ім’ям Gare Du Nord (“Північний Вокзал”- фр. у Парижі). За роки спільної діяльності на щедрій ниві європейської музики вони пройшли не один виток музичної еволюції. Співпраці передували два роки постійних зустрічей, під час яких музиканти обмірковували створення спільного проекту, намагаючись поєднати не дуже схожі музичні пристрасті. Перші записи вони змогли здійснити в приватній студії The Doctor у Брюсселі. Саме там їм вперше запропонували випустити саундтрек до фешн-шоу. Inca і Lance не обійшлися винаходом декількох мелодій, відповідних атмосфері вечора, а написали цілих п’ятнадцять пісень, представивши традиційний джаз і блюз в сучасній інтерпретації. Для бельгійців Gare Du Nord оволодіння жанрової азбукою західної музики, звісно, не проблема. Електронна стилізація джазу, блюзу, фанку, французьких мелодій 60-70-х – на цій хвилі успішний дует з перших кроків тримаєцця впевнено і цілком професійно.

Tracklist:

http://www.yapfiles.ru/show/479954/b0a02094eb19ae59efb59f3d638951ec.mp3.html

Advertisements