Сьогодні у Києві похолоднішало, осінь по-справжньому дихнула на місто. Зате на літній естраді Ракушці у Маріїнському парку з концертом виступила французька співачка Заза Фурньє. Не зважаючи на осінню прохолоду, Заза запалила вечір та публіку своїм оптимізмом і рок-н-ролом)

Zaza Fournier

Поп-співачка та музикант Заза Фурньє родом із Парижу, почала свій шлях до музики у пабах, акомпануючи собі на акордеоні. Зараз вона вже далеко не новачок у гастрольному житті та сольних концертах. Проте дорогами Франції та інших країн вона подорожує зі тим же своїм аккордеоном та зачаровує голосом, що відточує відверті тексти, взяті з реальності та перекладені на власну музику. Розмаїті музичні впливи і орієнтири – від Елвіса Преслі до твісту, мамби та року йє-йє. Два перших альбоми «Zaza Fournier» (2008) і «Regarde-moi» (2011) забезпечили виконавиці успіх серед меломанів. Найпопулярнішими композиціями стали «La vie à deux» («Життя удвох») та «Vodka fraise» («Полунична горілка»).

Київський концерт Зази Фурньє відбувся у рамках другого фестивалю «Paris як він є», який проходить у Києві цього тижня завдяки Посольству Франції в Україні, AllianceFrançaise та Institut français (Paris)

Кілька фото з концерту