Крейг Трейсі народився, виріс і проживає у Новому Орлеані. Закінчивши з відзнакою інститут мистецтв (Art Institute of Fort Lauderdale), він влаштувався ілюстратором у рекламне агентство. Але пропрацювавши там кілька років, Крейг зрозумів, що комерційна ілюстрація і робота на замовлення вбивають в ньому пристрасть і енергію справжнього художника. І тоді він пішов з індустрії та зайнявся настінним живописом, аерографією, дизайном футболок і всім що потрапляло йому під руку.

Вперше розмалювавши людське обличчя, Крейг зрозумів що остаточно і безповоротно закохався у боді-арт. Він почав збирати колекцію робіт інших боді-арт-художників, які надихали і захоплювали його, завішуючи цими фотографіями стіни власного дому. А потім почав працювати над серією робіт під назвою “Painted Alive”.

Роботи Крейга Трейсі – це не просто красивий розпис по тілу. Це обман зору, оптичні ілюзії, дивлячись на які буває складно зрозуміти, де закінчується людське тіло і починається тло композиції. На сьогодні Крейг Трейсі – один з кращих живописців у світі, які займаюцця розписом тіла, власник власної та єдиної у світі галереї боді-арту Craig Tracy Fine Art Bodypainting Gallery, а також почесний член журі World Body Painting Festival, котрий щорічно проходить в Австрії.

Підбірка робіт Крейга Трейсі тут.

А ось схожі роботи художниці з Німеччини Gesine Marwedel

Advertisements