З третього підходу до ЖЖ, поспішаю нарешті повідомити, що учора був на концерті Ніно Катамадзе & INSIGHT. Ну що вам сказати? Коротко: все як завжди, тобто – неперевершено!)

Неперевершено навіть не зважаючи на деякі проблеми зі звуком у перших композиціях, які звукооператори по ходу вирішили і світло прожекторів від виходів із партеру, які світили у потилицю і плавили мозок весь концерт.

У залі “України” був, практично, аншлаг. Публіка на концерті складалася з людей різного віку, що ще раз дає право переконатися, що музика Ніно Катамадзе не має яких-небудь меж, вона для всіх: вона щедра на емоції і самобутньо красива. Вона ніби ллється з дитинства, коли все сприймалося яскравим, теплим і нескінченним… Вона ніби продовжує те саме дитинство, підриваючи в душах слухачів сіре груддя, в яке був утрамбований чарівний світ і вивільняючи світло і добро.

Із “зовнішніх” вражень варто виділити класно оформлену сцену: сім вертикальних полотнищ, на котрих проектувався відеоряд під кожну з композицій і струнний секстет, що красиво доповнив другу половину концерту, а в кінці – навіть вільно імпровізував разом з Ніно і музикантами з Insigt.

Концерт Ніно продовжувався близько двох з половиною годин і складався з понад півтора десятка композицій – сумних, енергійних, завзятих, романтичних. Але всі вони є надзвичайно гармонійними, їм властива якась особлива магія, в котрій кожен слухач відчуває близький тільки йому сакральний сенс. Це пісні-емоції, що виконуюцця унікальним голосом-душею і супроводжуюцця божевільною енергетикою.

Слухати тут>>>

Взагалі у Ніно Катамадзе відчувається неймовірна внутрішня сила, здаєцця – якась ще первісна, тому настільки чиста і безпосередня. Вона полюбляти співати босоніж, відкинувшись назад і зображаючи рухами рук обриси свого світовідчуття. Її музика – це приголомшливий мікс класичного джазу і традиційної грузинської манери виконання з легкої домішкою латиноамериканських мотивів і якоїсь містики.

Дуже показовим був імпровіз посеред концерту хвилин на 10-12, під час якого по черзі гітара, ударні, бас і Ніно зі своїм вокалом і перкусією видали цілий феєрверк ритмів, музики і емоцій. Це було по-справжньому класно!

А ще слід зауважити, що Ніно дуже любить свого слухача і дорожить ним. “Я дуже-дуже кохаю вас”, “Без вас музики не вийде”, “Дякую” – говорить вона глядачам і спускається до залу або спонукає їх підспівувати їй. Так було і цього разу. Особливу атмосферу концерту надавало її спілкування з публікою і “ходіння в люди”, що ще більше посилило ефект єднання. Співачка спускалася зі сцени і прогулювалася серед глядачів, обіймалася з ними і просила їх підспівувати, що вони з задоволенням робили. До слова, у залі було немало її знайомих і друзів. Жаль тільки, що Джамали, на яку очікувала Ніно, на концерті не виявилось…

Люди дарували співачці оберемки квітів, не переставали аплодувати і, звичайно ж, – не хотіли прощатися… Адже Ніно Катамадзе з тих артистів, про яких кажуть: “Краще один раз побачити”, тому що тільки живий виступ здатен повною мірою подарувати ті дивовижні емоції, які так сильно пов’язують музикантів і глядачів.

А у випадку з Ніно Катамадзе & INSIGHT “побачити” має ду-у-уже велике значення, оскільки шалена енергетика їхніх композицій так не передаєцця із жодного студійного запису)

Більше фото>>>

Після Києва Ніно Катамадзе & INSIGHT поїхали до Мінська

Advertisements