Надибав випадково в інеті на пропозицію послуг з отримання громадянства Естонії.

Там адвокати, офіс котрих, розташований у Празі, а саме: керуючий Ing. Mgr. Valeriy Afonin, його асистент Maria Omarova, його заступник Jaroslav Cingel і безіменний менеджер по роботі з клієнтами пропонують явно людям з екс-СРСР стати нарешті повноцінними людьми.

Зізнаюсь, прочитавши про це був дещо шокований. Бля, у якому світі ми живемо?! Невже наскільки цинічними можуть як попит, так і пропозиція? Про етичну сторону не говорю навіть.

Власне, можете зацінити самі:

Право восстановить эстонское гражданство у Вас появится на основании оспаривания в суде факта отцовства.
Факт материнства известен всегда, а отец может быть оспорен. Таким образом, у Вас появится эстонский отец, который может передать Вам свое гражданство. Мы докажем в судебном порядке что, на самом деле, Вашим биологическим отцом является гражданин Эстонии, получивший свое гражданство по крови и предки которого родились на территории Эстонии до 1940 года.

Стоимость услуг по Эстонскому Гражданству – 16000,00 Евро, при поэтапной оплате. При 100% предоплате предусмотрена скидка 20%.
Срок оформления: 6-8 месяцев.

Далі на сайті – більше…

Проте є застереження: “Услуга предлагается для всех граждан бывшего СССР, кроме граждан азиатских и кавказских Республик.

Чи не тому, що на Кавказі повага до батьків – одна з основних цінностей?

До речі, там на сайті є опитування щось типу “нравіцца лі вам етот раздєл”, так от, із 80 актуальних голосів – 53 було “ні”. Показово, чи не так?

Таке життя… Як жеж естонською буде “по-батькові”?

@adam from net

Advertisements