Телевізор і море глянцю переконують нас, що російську поп-музику представляє зграя безталанних, безголосих, кричуще доморощених, розумово відсталих особин без якоїсь певної статі, чиє призначення – обслуговувати ниці смаки можновладців від плебеїв до акул бізнесу і далі – до самого верху. Інакше немає жодного пояснення, чому ці люди виявилися обличчям маскульту. Вони взагалі ніби і не люди, а якісь ляльки.

Для мене серед цього усього бедламу ось уже років 20 якось збоку стоїть Наталя Вєтліцкая. Є у цій блискучій гламурній поп-іконі російського шоу-б. щось таке, що примушує нею захоплюватись. А ще коли я випадково натрапив на її ЖЖ (див. [profile] n_vetlitskaya) – я по-справжньому почав поважати цю жінку. Ну спробуйте оцінити самі ОЦЕ, наприклад. Як вам?

Я не знаю, чому Вєтліцкая давно не виступає (більше того, я навіть не знав, що вона не виступає) – може бути, їй все просто набридло. Зате знаю, що нормальна людина не може «не звертати увагу», незважаючи на царську ласку і діамантові сережки. Які, як вона пише, з тих пір і не наділа жодного разу.

Учора був її черговий день народження. Вітаю!

*

*

*


*

Кілька дуетів

*

*