19 лютого. Вихідні у Водяниках

На вихідних трішки підлікував свій сніготоксикоз і лижодефіцит. )))
Вирішили познайомитись з недалекими і новими лижними трасами у Водяниках на Звенигородщині. Дорога з Києва через Обухів, Кагарлик, мимо Миронівки на Богуслав, звідти на Лисянку і без заїзду у Звенигородку – до самих Водяників. У селі легко зорієнтуватись за вказівниками.
Парковка комплексу знаходиться на вершині гори, а зайшовши на територію комплексу і підійшовши до схилу, ви побачите побудований новий розкішний 4-х крісельний підйомник Допельмаєр, поруч – новенький ратрак, а перед вами – ідеально відратрачений схил! Зліва невеликий більш пологий схил для чайників з новеньким бугельним підйомником.
Спуск більший від Протасового Яру удвічі, але більш пологий. Траси як для рукотворного об’єкту непогані. Нескладні і будуть оптимальними для початківців.
Прекрасні умови для сноубордингу, багато спеціальних прибамбасів, є хав-пайп. Весь комплекс проектували і будували австріяки, розміри пайпа, ухил, трампліни, піраміду теж проектували вони, а тому, за ідеєю, все має бути побудовано правильно, довжина пайпа 110 метрів ширина 10. Столи і приземлення в серії трамплінів зовні виглядають гідно і начебто правильно все зроблено, але, правда, як мені здалося, впавши на одному з приземлень, розгону на другий кікер не вистачить.
Якщо брати до уваги, що у П.Яру чи у Вишгороді бажання катати у мене не виникає, то тут все-таки гірка більша і на порядок комфортніша каталка.

Прокат лиж – 140 грн/доба (у вихідні), у будні – 120 грн.
Кріселка – 12 грн/раз або 190 грн. денний абонемент з 9:00 до 17:00.
Доступне нічне катання.
Непоганий готель і ресторан. Для лижників "Колиба" з цілком пристойним меню.
Рекомендую.

Загальну інформацію про стан трас можна отримати з офф-лайн веб-камер.

У Водяниках два роки назад збудована церква Вознесіння Господнього.
Свято-Вознесенський храм — максимально наближена копія козацької церкви 17-го століття. Різьблений іконостас, виконаний у стилі українського бароко, зовсім не має позолоти, що також відповідає тому часу. Простоту убранства доповнюють старовинні ікони, писані на дошкахЗагальний вигляд траси


Кріселка


Замок


Козацька церква


Колиба


Готель


Стоянка досить заповнена


От скільки заготовлено снігу!

* * *