У якості відгуків на попередню тему про благі наміри, надійшло кілька закидів типу «Що ж робити, як вчиняти?» і «якщо ти такий розумний, то чому ж такий бідний?» Тому сьогодні розвитик попереднього посту)))

Так от до вашої уваги

Перший спосіб. Просити.

Чоловік – не жінка. Він не може здогадатися або відчути, що Вам потрібна допомога. У хвилини, коли Ви поруч тягнете важкелезні сумки, він може вирішувати проблеми зміни політичного режиму у Гондурасі або зростання інфляції в Індонезії, або розмноження кроликів в Австралії. Він зайнятий глобальними справами, для нього Ваші сумки – дрібниця, не варта на увагу.
Тому Ваше завдання – навчитися залучати його до земних поточних проблем. Тому не мовчимо і не сердимося, очікуючи, коли ж він помітить Ваше червоне від натуги обличчя, а ніжно просимо:
«Коханий, допоможи мені, будь ласка, мені важко».

Другий спосіб. Приймати будь-який результат.

Будь-якої справи потрібно навчатись. Навіть миття посуду. І якщо Ви навчалися цього роками, не потрібно чекати від чоловіка, що він буде робити це так само бездоганно, як і Ви. Через рік, можливо, якщо Ви м’яко будете направляти його до цього, показуючи, як це робити краще.
Якщо ж він робить це вперше – радійте!
Тому, що він взагалі взявся за цю справу!
Тому, що в нього вийшло!
Тому, що він подбав про Вас. Як умів!
І якщо у Вашій голові миготять думки «Та що це за мужик, що і посуд помити як слід не може, вчити його простим речам», – можете попрощатися з бажаним результатом. Чоловік відчує Вашу перевагу і у нього зникне бажання навчатись таким простим речам, він буде уникати цього всіма силами.
З тих же причин не намагайтесь занадто часто програвати чоловіку у шахи (карти, нарди, «козла», тощо). Чоловік може запідозрити перевагу і почне уникати ваших спільних турнірів.

Третій спосіб. Хвалити, заохочувати, підтримувати.

Зрозумійте одну річ – чоловік може бути так само незграбний у освоєнні премудростей побуту як і Ви у тому, що стосується чоловічої роботи (забити цвях, просвердлити дірку, повісити карниз рівно і т.д). Я не розглядаю тут жінок, які можуть без проблем пропатчити KDE2 під FreeBSD, легко ремонтують телевізори і справляються з будь-якою сантехнікою – це виняток.
І якщо Ви будете незадоволені ним, якщо кожну його помилку будете супроводжувати зітханнями і німими докорами, а кожну розбиту тарілку згадувати за вечерею ще місяць, Ви назавжди відіб’єте у нього бажання навчитися бути Вам корисним.
Є тільки один спосіб перетворити чоловіка на друга і помічника – заохочувати кожне його маленьке зусилля, помічати й бачити його найменший успіх, підтримувати, якщо він зробив помилку або не досяг потрібного Вам якості з першого разу. І згадайте зі шкільної програми біології досліди проф. Павлова.

Четвертий спосіб. Бути вдячною за його працю.

Для чоловіка вторгнення до жіночого світу – це подвиг. Те, що для Вас звично і легко, для нього може виявитися важким і непідйомним.
Сприймайте кожну його спробу допомогти Вам саме так. Дякуйте йому за кожну дрібницю, який він зробив заради Вас. Нехай сьогодні це буде всього лише порізаний хліб, якщо він буде бачити Ваші очі, які переповнює захоплення і подякою, завтра він збудує для Вас будинок!
Відносини починаються з дрібниць. Якщо Ви не оціните ті хвилини, які він витратив на Вас, щоб допомогти, він ніколи не доросте до того, щоб кожен свій результат присвячувати Вам!

П’ятий спосіб. Пишатися і поважати.

Ваш чоловік – найкращий чоловік у всьому світі для Вас!
Якщо це не так, якщо навколо Ви бачите кращих, якщо Ви не здатні поважати людину, яка живе поруч з Вами, якщо Ви не бачите підстав пишатися ним, не чекайте від нього подвигів, він вибере не Вас в якості друга, а диван – адже той приймає його таким, яким він є і цінує його набагато краще, ніж це робите Ви.

Незважаючи на уявну простоту цих способів, вони є досить важкими, коли Ви звикли поводити себе інакше. Ви можете обурюватися на кшталт «Чому я повинна так чинити? Чому він не може САМ всьому цьому навчитися? Чому я повинна прогинатися під нього?». Ви можете цього не робити, Ви абсолютно вільні у виборі своєї поведінки.
Але й результати Ви ЗАВЖДИ будете отримувати в залежності від свого вибору.
І якщо Ваш чоловік – козел, котрого нічому не можна навчити, то подивіцця у дзеркало, чи немає там ріжок і чи не дивиться на Вас коза, що вперто не бажає вчитися жіночності.

А у кінці, як прийнято, відома для вас музична тема

Ось ще один цікавий рейтинг від  Малени

Рейтинг антиженских поступков

1. Делать замечания своему мужчине, в присутствии посторонних людей;
2. Откровенно флиртовать с мужчинами (малознакомыми, да и в принципе с мужчинами), на глазах, а ещё круче, за глаза своего мужчины;
3. Грубить родителям своего мужчины;
4. Критиковать его увлечения и навязывать свой вид досуга;
5. Не уважительно относиться к друзьям своего мужчины: Если вечером ваш друг приехал домой с друзьями, выпить и посмотреть футбол – устроить скандал и далее (смотри пункт №1);
6. Отказать в интимной близости – после 5 дней разлуки;
7. Насильно овладеть им, если он приехал домой уставший и голодный;
8. Позволить ему носить рубашку более двух дней, сюда же позволить ему ходить без маникюра с немытой головой (на этом перечисление ужасов закончу)
9. Звонить по 20 раз на день…..и обижаться когда говоришь занят…..и этот ..блин вопрос…ты меня любишь…а как???…или вот этот ….а что это за переговоры в кабаках после 23..???
10. обсуждение мужских успехов в постели;
11. писдеть в машине *паварачивай сюда…….или ты слишком быстро едеш…….савершенна низная дароги;
12 встречать своего мужчину в растянутых трениках или огромном халате;
13. купить в ванну пушистый коврик, сиденье на унитаз, подставку под щетки, туалетную бумагу…причем ВСЕ ЭТО РОЗОВОГО ЦВЕТА))))) и всю квартиру завалить всякими статуэточками, мягкими игрушками, безделушками…)))))чтоб всякая мелочь напоминала о присутствии себя))))))
14. сидя где-нибудь в кафе-ресторане, постоянно говорить мужчине: "не пей-не пей…")))

Advertisements